Certyfikat "Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka" dla naszego materaca

 

Materasso to marka słowackiego producenta materacy rechabilitacyjnych, materacy dla dzieci, stelaży i poduszek anatomicznych.

 

Od 12 lat tworzymy produkty spełniające wysokie wymagania i czekiwania naszych klientów.

 

Kierujemy się głównie zasadą by tworzone przez nas wyroby były bezpieczne, komfortowe i wykonane z najwyższej jakości surowców. Do produkcji materacy stosujemy wyłacznie atestowane surowce nenomowanych producentów. Firma Materasso jako drugi producent na świecie uruchomiła automatuczną linię klejacą wodorozcieńczalnego kleju SIMALFA. Jest to klej wodny, przy klejeniu materacy odparowuje czysta woda a nie zozpuszczalnik. Jest to certyfikowane przez niemiecki instytut HOHENSTEIN ,a jego główny certyfikat to ECO PASSPORT jest gwarantem ,że produkt nie zawiera szkodliwych substancji i jest przyjazny dla środowiska.

 

Nasze motto to : komfort , jakość i bezpieczeństwo.

 

Ze szczególną uwagą zaprojektowaliśmy ofertę materacy dla dzieci. Wiemy, jak ważny dla rodziców jest rozwój malucha, jego bezpieczeństwo i komfort. Nasza oferta skierowana dla naszych najmłodszych klientów została zaprojektowana z najwyższą starannością i dbałością o materiał. Materac dziecięce zostały wykonane z wysokiej jakości, bardzo spręzystej , włoskiej pianki wysokoelastycznej. Pianka ta posiada Certyfikat Oekotex Standard 100, klasyfikujący surowce do I klasy z wymaganiami humanoekologicznymi zwiazanymi z przeznaczeniem dla dzieci.

 

 

Nasz materac Baby Comfort uzyskał " Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka" Pokrowce na materacach dziecięcych uszyte zostały z wysokiej jakości tkaniny antyalergicznej, przewiewnej, i nie powodujacej uczuleń . Sa to hypoalergiczne i antybakteryjne tkaniny przyjazne i delikatne dla skóry dzieci i niemowląt. Zapewnia maksymalna higieną podczas uzytkowania.

 

 

 

Polecamy Państwu naszą linię materacy dla dzieci i jesteśmy przekonani o pełnym zadowoleniu z uzytkowania naszych materacy.

Facebook

Youtube