O nas

Historia

MATERASSO Słowacja, została założona w 1995 roku. Celem naszej firmy jest głównie produkcja materacy medycznych, poduszek anatomicznych , stelaży do łóżek i antyalergicznych kołder.

 

Od 2009 roku firma rozpoczęła również produkcję łóżek kontynentalnych.

 

Wszystkie nasze produkty są wykonywane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół, aby finalnie powstał produkt  najwyższej jakości , spełniając oczekiwania naszych klientów. Materiały i surowce stosowane przy produkcji są najwyższej jakości , posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty .Dbamy również o środowisko naturalne używając do produkcji materacy pian BIO, czyli produktu naturalnego i ekologicznego.
Nasza dewizą jest  Dotyk Natury i tym samym podążamy w kierunku ekologii , zdrowia i  przyrody.

Dzisiaj

Obecnie MATERASSO Słowacja którego zakłady produkcyjne znajdują się w miejscowości Oravské Vesele, produkuje około 300.000 materacy rocznie. Dodatkowa działalność MATERASSO Słowacja to produkcja akcesoriów domowych, poduszek, śpiworów i  zabawek z piany.

 

MATERASSO Słowacja obejmuje  do 70% udziału w rynku krajowym, pozostała  część to export produktów do Republiki Czeskiej, Polski, Węgier, Niemiec, Szwajcarii, Finlandii, Holandii, Litwy i innych krajów.

 

W zależności od potrzeb i wymagań klientów produkty są wykonane:
– W każdym wymiarze
– W różnych kształtach
– Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta - np.  -problemów zdrowotnych
– Dobór materaca uwzględniając wagę klienta

 

Dostosowane do indywidualnych potrzeb mogą być także:
– Właściwości ortopedyczne – Twardość i elastyczność materaca
– Antyalergiczne właściwości
– Estetyczne funkcje – na zewnątrz, konstrukcja materaca.

 

Większość wytwarzanych materacy jest klasyfikowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków jako "wyroby medyczne".

 

Materasso  jest jedynym producentem materacy na Słowacji pracujących w systemie ISO, co jest gwarancją  że , cały proces produkcyjny jest objęty stałym nadzorem .

Facebook

Youtube