Rodzaje boksów

 

 

Box Standart

Box STANDARD

– podstawowy typ skrzyni, której rama i stelaż wykonane są z litego drewna.
WysokoŚć skrzyni bez nóżek wynosi 20 cm.

Boxspring

BOXSPRING

– najczęściej używany typ skrzyni z zatapicerowaną sprężyną. Stanowi idealny, punktowo dopasowujący się podstawą pod jakikolwiek typ materaca. Produkowany jest w trzech wariantach:
Boxspring 22 – wysokość 22 cm.
Boxspring 32 – wysokość 32 cm.
Boxspring 42 – wysokość 42 cm.

Box LUX z pojemnikem

Box LUX z pojemnikem

– składa się ze sztywnej ramy z litego drewna z wbudowanym wychylnym stelażem z listew. Pod rusztem znajduje się wyjątkowo dobrze dostępny schowek widoczny po wychyleniu stelażu. Wysokość skrzyni bez nóżek wynosi 35 cm.

Boxspring z pojemnikem

Boxspring z pojemnikem

– łączy w sobie zalety boxspringu a ponadto posiada praktyczny schowek. Konstrukcję stanowi masywna rama. Na powierzchni znajduje się podnoszona klapa z zatapicerowaną sprężyną bonellową. Boxspring jest punktowo przystosowalnym podkładem nadającym się pod wszystkie rodzaje materacy. Na boxspringu następuje tak zwane wtórne kopiowanie, które polepsza przystosowalność materaca. Wysokość boxspringu bez nóżek wynosi 35 cm.

Boxspring MOBIL

Boxspring MOBIL

– w solidnej konstrukcji z litego drewna jest zainstalowane elektrycznie ustawiane okucie, które zapewnia nie tylko wysoki komfort podczas snu, ale również przy aktywnym odpoczynku w łóżku. Wysokość boxu bez nóżek wynosi 32 cm.

Facebook

Youtube