Komfort snu podczas ciązy.

 

 

Ciąża to wyjatkowy czas w życiu każdej kobiety. Wyjatkowy lecz równiez trudny i wymagający dla naszego kobiecego ciała. Zmiany które zachodzą w organizmie kobiety w dużym stopniu wpływaja na jej samopoczuciei komfort dnia codziennego. Kręgosłup w ciązy jest dodatkowo obciązony wiec musimy zadbać by w tym wyjatkowym okresie naszego życia zapewnić sobie maksymalny komfort snu.

 

Jak wiemy, w ciąży szczegolnie w drugim trymestrze mamy ograniczona możliwośc wybrania sobie pozycji do snu...Nie jest zalecane spanie na plecach , które powoduje obnizenie ciśnienia tętniczego , i drętwienie konczyn. Zalecane jest natomiast spanie na lewym boku, ale biorąc pod uuwagę całą noc w jednej pozycji musimy mieć zapewnione idealne podparcie - czyli potrzebujemy idealnego materaca. Polecamy szczególnie materac zbudowany na bazie cudownych pian bio naturalnych Viscogreen i Biogreen.

 

Są to wysokiej jakości piany termoelastyczne i wysokoelastyczne, wyprodukowane na bazie naturalnego oleju rycynowego ( a nie jak w przypadku innuch pian ropy). Piany Bio charakteryzują się wysoka jakością składników z jakich zostały skomponowane, zawierająskładniki naturalne takie jak aloes który kojąco i relaksująco wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.Piany te sa wyjatkowe pod wieloma względami takimi jak : gęstość, spręzystość i miękość podczas układania się sylwetki na materacu . Dużą zaletą piany Termoelastycznej VISCOGREEN Materasso jest fakt , izjuz po paru minutach wszystkie mięśnie zaczynają się rozlużniać i odprężać co oznacza relaks w pełni tego słowa znaczeniu!

 

Odciązone mięśnie zaczynają się regenerować i to zapewnia nam realny wypoczynek podczas snu. Polecamy Paniom szczególnie materac Viscogreen firmy Materasso , który spełnia wszystkie marzenia o idealnym wypoczynku, nie tylko w nocy , ale również podczs drzemek w ciagu dnia.

 

W ciąży , wybór odpowiedniego materaca uznajmy za jedną z ważniejszych decyzji , wybieżmy to co najlepsze dla nas , wybierzmy materac Viscogreen Materasso. Odpowiednio dobrany stelż elastyczny i materac Viscogreen to najlepsza inwestycja na poczatku ciaży.

Facebook

Youtube