ŁÓŻKA

 

Sypialnia, to najbardziej intymne i najważniejsze miejsce w Twoim domu. To miejsce w którym wypoczywasz i relaksujesz swoje ciało, zmysły po całodziennym wysiłku. To miejsce, gdzie nabierasz sił i przygotowujesz się do nowych wyzwań. Centralnym punktem Twojej sypialni jest łóżko, jej dusza i charakter. Dlatego przedstawiamy Wam ofertę naszych łóżek tapicerowanych, które będą cieszyć zmysł wzroku, poczucie estetyki, a w połączeniu z ofertą naszych materaców zapewnią komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

 

PNasze łóżka tapicerowane to piękny design, bogactwo tkanin i kolorystki, solidna konstrukcja, perfekcyjne wykonanie. To także funkcjonalność, możliwość modyfi kacji zgodnych z Waszymi potrzebami. Dzięki bogactwu opcji kolorystycznych oraz dodatkowych funkcji, nasza oferta pozwala na dopasowanie się do każdego stylu wnętrza, czyniąc sypialnię miejscem przytulnym.

 

Nasza fi rma tworzona jest przez pasjonatów z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie produkcji komfortowych materaców oraz łóżek do Twojej sypialni. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania, stąd nasze przywiązanie do jak najbardziej naturalnych materiałów, solidnego spasowania poszczególnych elementów. Nasze biuro projektowe zawsze obserwuje obowiązujące trendy we wzornictwie, starając się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego tak ważna jest dla nas Wasza opinia, Wasze indywidualne pomysły i oczekiwania. Na podstawie Waszych potrzeb wprowadziliśmy szeroki wybór wezgłowi, o różnych kształtach i sposobach wykańczania, różnego rodzaju korpusy łóżek - z szerszymi lub węższymi bokami, również nietypowymi długościami, w wygodnych wersjach hotelowych w wersjach z pojemnikiem oraz możliwością zastosowania różnego rodzaju stelaży pod materac - od prostych modeli, po bardziej skomplikowane modele z elektryczną regulacją.

 

Piękno i styl zaklinamy w wysokiej jakości tkaniny tapicerskie, wśród których znajdziecie nie tylko oryginalne wzornictwo, struktury ale także tkaniny łatwe w czyszczeniu, czy tzw. tkaniny hydrofobowe - zabezpieczane przed wchłanianiem wilgoci, a tym samym przed wchłanianiem zabrudzeń. Każde łóżko z naszej oferty, bez względu na rodzaj korpusu wyposażane jest w trwałe, solidne nogi wybór których należy do Waszych upodobań i potrzeb.

Facebook

Youtube