Zamówienie

Magnifico polargel

Arktyczny powiew świeźości

Magnifico polargel

Naukowa odpowiedź na Twoje potrzeby. Arktyczny powiew świeżości w pianach termoelastycznych. Materac bazuje na osiągnięciach technologii kosmicznych wykorzystując najwyższej gęstości piany termoelastyczne. Cząsteczki żelu zawartego w jednej z warstw doskonale regulują temperaturę ciała co daje uczucie świeżości. Materac ma działanie rozluźniające i odprężające. Innowacyjne funkcje materaca są efektem wieloletnich badań i doświadczeń.

wysokość twardość obciążenie gwarancja
24 cm
do 150 kg 15 lat

Magnifico polargel

wysokość twardość obciążenie gwarancja
24 cm
do 150 kg 15 lat

POLAR ZEL
Lodowa wysokoelastyczna piana z zawartością żelu została użyta przy produkcji materaca by spełnić oczekiwania o polarnej świeżości podczas snu. Innowacyjne połaczenie POLAR ZEL i MEMORY FOAM idealnie dopasowuje się do ciała, klimatyzujac je podczas snu. Wysokość 2 cm. Gęstość 55 kg/m3.
MEMORY FOAM Kosmiczna piana MEMORY FOAM o najwyższej gęstości 85 kg/m3, wyprzedza swoimi walorami dotychczasowe osiągniecia w pianach termoelastycznych. Gruba warstwa wysokiej jakości piany MEMORY doskonale reaguje na temperaturę ciała, które podczas snu przyjmuje poprawne anatomicznie ułożenie. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bezkonieczności zmiany pozycji ciała podczas snu. Wysokość 10 cm.

Pokrowiec ART CLIMATIC – elegancja w połączeniu z innowacją. Pokrowiec o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Opracowaliśmy dla Państwa pokrowiec, który posiada z boku i od dołu siatkę wentylacyjna 3D PRESSLESS, by maksymalnie zwiększyć klimatyzację materaca. Pokrowiec został wyprodukowany z tkaniny idealnej w dotyku, zapewniajacej maksymalny komfort podczas snu.

WK£AD MATERACA
– 2 cm świeża i chłodząca pianka POLAR ZEL
– 10 cm wysokoelastyczna pianka MEMORY FOAM
– 12 cm wysokoelastyczna pianka

Facebook

Youtube